• Katarína Roháčová od septembra v Xoane

• Veľmi sa tešíme, že sa nám podarilo nadviazať spoluprácu a budeme sa pravidelne vzdelávať s touto jedinečnou bytosťou, skvelou choreografkou @katarinarohacova z @novumdance

Katarína Roháčová - choreografka tanečného klubu NOVUM, ktorý pôsobí na Slovensku už 40 rokov, autorka víťazných choreografií Majstrov sveta a Európy v tanečnom divadle, muzikálovom tanci a v show dance. Je držiteľkou ocenenia za najlepšiu umeleckú réžiu a choreografiu z Majstrovstiev sveta z Barcelony či za najlepšiu pedagogickú prácu na nominačnom kole tanečných majstrovstviev sveta DanceStar Slovakia.

Tancuje od svojich 4 rokov a má za sebou 20 ročnú choreografickú prax. Podieľa sa na profesionálnom raste členov tanečného klubu NOVUM ako aj na jeho úspechoch. Vychováva tanečníkov dychtivých po tanečných vedomostiach, ktorí prichádzajú a vyučení odchádzajú.

V rokoch 2018 a 2019 absolvovala tanečný kurz so zameraním na školenie tanečných učiteľov s názvom: DANCE TEACHER SUMMIT v Los Angeles v Californii a v New Yorku.

Absolvovala intenzívne letné tanečné kurzy na tých najvýznamnejších tanečných školách v NEW YORKU ako BROADWAY DANCE CENTER, ALVIN AILEY American Dance Theater, STEPS on BROADWAY či MERCE CUNNINGHAM DANCE COMPANY či v Londýne: LONDON STUDIO CENTRE a PINEAPPLE DANCE STUDIOS.

V rokoch 2008 a 2010 sa zúčastnila tanečného programu s názvom I LOVE NEW YORK DANCING v New York City, USA.