• Bc.

   • Daša Nemcová

   • Tancu sa venujem od svojich 8 rokov a mám za sebou 11-ročnú trénerskú prax. Podieľam sa na profesionálnom raste mojej tanečnej skupiny DAZYA, ako aj na jej úspechoch a všetkých projektoch.

    V roku 2017 som získala Ocenenie od mesta Handlová pri príležitosti založenia TS Dazya. Od roku 2017 pôsobím aj ako choreografka v našej SZUŠ Xoana - Prievidza. V Xoane vyučujem choreografiu v štýle commercial / MTV dance style. Mám za sebou 2 roky pedagogickej praxe v MŠ a 1 rok v ZŠ. Momentálne som študentkou tanečného konzervátoria. Okrem toho som absolventkou bakalárskeho štúdia v odbore predškolská a elementárna pedagogika na TRUNI. Ďalej som úspešnou absolventkou akreditovaného tanečného vzdelávania. V roku 2012 som získala titul II.VICEMISS DANCE SR 2012, kde sa mi podarilo postúpiť aj na svetovú súťaž do Číny. V roku 2013 sa mi podarilo získať OSVEDČENIE o odbornej spôsobilosti s celoštátnou platnosťou ‐ PRACOVNÍK S MLÁDEŽOU. Okrem toho som tancovala s hviezdami slovenskej pop music v TV reláciách a na rôznych eventoch. Pravidelne získavam nové skúsenosti na tanečných workshopoch so svetovými tanečnými lídrami ako napr. Kirsten Dodgen, Kenzo, Matt Steffanina, Ysabelle Caps, Ian Eastwood, Justin Conte, Dashaun Wesley, Lukas van der Fecht, Camillo Lauricella atď.

    Pre mojich žiakov chcem byť motiváciou aj inšpiráciou, a preto sa snažím neustále tanečne vzdelávať. Mojim najväčším snom je vychovať skvelých tanečníkov s veľkým srdcom. 

    Medzi moje najväčšie choreografické úspechy patrí:

    • rok 2019: 2x titul Majstri Sveta na Tanečných majstrovstvách sveta - DANCESTAR WORLD FINALS a 1x titul 2. Vicemajstri Sveta, titul Majstri Slovenskej republiky na súťaži - Tanečná skupina roka 
    • rok 2018: titul Majstri sveta na Tanečných majstrovstvách sveta WORLD DANCE MASTERS v Chorvátsku