• V našej škole si každý nájde svoje miesto, príbuznú komunitu, priateľstvá a priestor pre sebarealizáciu.
        Či už hľadáte relax, aktivitu pre voľný čas, alebo uvedomelý prístup k umeniu, XOANA je tým najlepším štartom na tejto ceste.
      • Ponúkame mnohoročné skúsenosti v umení a marketingu, vysokú umeleckú úroveň a precíznosť prevedenia až do detailov, profesionálny a kreatívny prístup, úsmev a pozitívny manažment.
        Krása, emócie, zážitky a zábava.
        Vaša VIP reprezentácia.
    • Sledujte nás!

• Napíšte nám

V prípade, ak sa chcete informovať o štúdiu na našej škole, môžete využiť aj kontaktný formulár, prostredníctvom ktorého nám môžete napísať vaše otázky a my vám na ne veľmi radi čo najskôr odpovieme.
      komunikujem so serverom, počkajte, prosím

• Počet návštev: 522241
    • SZUŠ Xoana využíva Edupage iba na administratívne účely, preto nie je potrebné sa prihlasovať do svojho rodičovského, či žiackeho konta. Všetky potrebné informácie nájdete na stránke, bez nutnosti prihlásenia sa.

vedenie Súkromnej ZUŠ XOANA